Ustaların Tercihi Erbaa Tuğla

Ustaların Dostu Erbaa Tuğla

Türkiye’de inşaat ustalarının her zaman aradığı kalite, tuğla ürünlerinin çok yüksek bir sağlamlığa ve estetiğe sahip olmasıdır. Özel projelerin inşaatında çalışan ve iç mekan dekorasyonu gerçekleştiren ustalar tarafından tuğla ürünlerinin dekoratif görünümüyle yapıya renk katması ve kalitesiyle vazgeçilmez bir uygulama oluşturması talep edilir. Bu ustalar aradıkları kaliteli ve dekoratif seviyeyi sağlayabilmek için tuğla alışverişlerinde Erbaa Tuğla markasını tercih etmektedir. Çünkü firmamız, en iyi usta için en iyi tuğla üretimini gerçekleştirebilmek adına kaliteli malzeme kullanımını ve en iyi üretim metotlarını tercih etmektedir. Ustalarımız, inşaat tuğla serisi, taban tuğla serisi, el yapımı kaplama serisi, ateş tuğla serisi ve yapı kimyasalları serisi gibi kategorilerde istedikleri en kaliteli ürünlere ulaşabilmektedir.

Her Alanında Kullanılabilen Erbaa Tuğla

Firmamız, inşaat noktasında istenilen her alanda iç ve dış mekanların hazırlanması için ve kent alanlarının inşa edilmesi için tuğla üretimleri yapmaktadır. Bu sayede Erbaa Tuğla firması, Türkiye’de her kurumun ve özel şirketin tercih ettiği firmalardan biri oluyor. Bu noktada sahip olduğumuz; Adapazarı Belediyesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi gibi onlarca kurumun referansı önemli bir belge niteliğindedir. Firmamız tarafından üretilen pres tuğla ürünleri duvar ve bahçe duvarlarında, taban tuğla ürünleri yer döşemelerinde ve ateş tuğlası ürünleri istenilen yüksek ısılı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca bu tuğla ürünlerinin en doğru şekilde montajının yapılabilmesi için şamot harcı veya flex tuğla yapıştırıcı gibi farklı çeşitlerde kimyasallar firmamız tarafından sunulmaktadır.

Erbaa Tuğla İle Pres Tuğla Kalitesi

Pres tuğla ürünleri sıkıştırılmış malzemeler sayesinde üretilirken, açılı, delikli veya deliksiz gibi birçok türü bulunmaktadır. Bu ürünler, özellikle dekorasyon çalışmalarında çok güzel bir renklilik oluştururken şömine ve barbekü gibi yapılarda da tercih edilebilirler. Tasarım noktasında çok özel bir çeşitlilik sağlayan pres tuğla ürünleri, Erbaa Tuğla firmasının en özel üretimleri arasında yer almaktadır. Anadolu’da eski zamanların inşaat çalışmalarında rastlanan pres tuğla ürünleri günümüzde firmamızın özel üretim metotları ve şantiyeleri sayesinde hala üretilerek iç mekan duvar dekorasyonları, kulübe çalışmaları ve yazlık dekorasyonları gibi birçok noktada kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir