Erbaa Tuğla Çeşitleri

Erbaa Tuğla Sayesinde En Zengin Ürün Kategorisi

Tuğla çok eski zamanlardan beri inşaat sektöründe en çok kullanılan malzemelerden biri olmuştur. Türk inşaat kültüründe farklı malzemeler ile türetilen tuğlalar, yapılarda kullanılarak geniş kapsamlı ve kaliteli yaptılar üretilmiştir. Bu yapıları sağlayan tuğla üretimlerini günümüzde aynen nitelikler ile birlikte sürdürebilen Erbaa Tuğla firması olarak, yıllardan bu yana sunduğumuz hizmetlerle çok geniş bir tuğla kategorisi sağlıyoruz. Ürün kategorilerimiz içerisinde; antik kaplama tuğla, ateş tuğlası, kaplama tuğla, taban tuğlası, pres tuğla veya harman tuğla gibi birçok farklı çeşit yer alıyor. Yapılarda duvar örme, dekorasyon, kaplama veya şömine gibi istenilen birçok farklı alan için kullanım sağlayacak tuğla ürünleri, firmamız kategorilerinde bulunuyor.

Erbaa Tuğla Size Kaliteyi Sunuyoruz

Tuğla, çoğu zaman çok basit bir malzeme olarak görüldüğü için birçok işletme tarafından eksik malzeme veya yanlış malzeme kullanımı ile üretilebilmektedir. Fakat Erbaa Tuğla firması olarak, üstün bir kaliteye sahip olan ürünler ortaya koyabilmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Özellikle deprem bölgelerinde büyük yıkımlara sebep olabilen kalitesiz tuğlaların yerine güvenle kullanılabilecek ve fırınlı klinker üretimi imkanı ile üretilen tuğlalarımız, hem estetik hem de güçlü bir görünüm sağlamaktadır. Firmamız, son sistemler ile birlikte üretmiş olduğu tuğlalarda kullanışlı ve pratik bir sonuç ortaya koyuyor.

Ateşi Tanıyan Erbaa Tuğla Ürünleri

Firmamız tarafından üretimleri gerçekleştirilen ateş tuğla ürünleri; fırın, şömine ve barbekü gibi alanlarda kullanılabilen bir yapı sunmaktadır. Ateş tuğlası, çok yüksek derecedeki ısılara dayanır. Bu nedenle diğer tuğla ürünleri yerine çok yüksek sıcaklıklarda çalışan alanlarda tercih edilebilir. Bu ürünler, Erbaa Tuğla firması tarafından üretilirken; 2 santimetre, 3 santimetre, 4 santimetre, 5 santimetre ve 6 santimetre gibi farklı kalınlıklarda üretim yapılmaktadır. Ayrıca firmamız, bu ürünlerin doğru şekilde uygulanabilmesi için montaj amacıyla şamot harcı sunumu da yapmaktadır. Ateş tuğlası ürünlerinin bu harç ile birlikte montajının yapılması sayesinde iyi bir örgü yapılarak ilerleyen dönemlerde ortaya çıkabilecek sorunlar önlenebilir. Bu nedenle birçok yapı firması ateş tuğlası için firmamızı tercih etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir