• Tuğlanın Hikayesi...

İşimiz, Önce Güven!

Bizler, işimizde önce güveni ön plana çıkarıyor ve özveri ile yaptığımız işlerimizde sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz

Önce Siz ve Güveniniz

Sizler için en iyileriyle çalışıyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, Türkiye'nin her yerinden güvenilir ve sağlam işbilirlikleri yaparak iştiraklerimizi daha da çoğaltıyor, sizlere çoklu hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Üretim ve Hizmet
Toptan Tuğla Kurumsal

Hakkımızda

Erbaa Tuğla Toprak ve Su; buluşup Ateşe kavuştuklarında başlıyor Tuğlanın hikayesi… Tarihte İlk olarak Mezopotamya’da usta ellerin şekillendirdiği tuğla, yüzyıllardır insan hayatında yer alıyor. Kimi zaman duvar, kimi zaman tandır, kimi zaman dekor… Farklı çeşit ve modelleriyle mekanlara renk, hayatımıza değer katıyor.
Erbaa Tuğla olarak bizler de uzun yıllardır tuğlanın sunmuş olduğu nostalji, konfor ve kolaylıkları siz değerli kullanıcılarımızla buluşturuyoruz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına kendimiz her gün geliştiriyoruz. Dünyanın birçok ülkesindeki tuğla üreticileri ile iletişim halinde olup ar-ge çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Unutmayın; Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek En önemli ilkemiz “KALİTE” olup, fiyat, kar, rekabet gibi önceliklerimiz yoktur. Bizimle çalışmaya devam edin, kazanan siz olun. Erbaa Tuğla