Erbaa Tuğla

Mutlu Müşteriler İçin Erbaa Tuğla

Yılların vermiş olduğu tecrübeden ortaya çıkan en yüksek kalite Erbaa Tuğla firmasını Türkiye’nin tuğla konusunda en çok tercih edilen firmalarından biri haline getirmektedir. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetinin en üst noktaya ulaştırılması için kullandığı sistemde, kaliteye yüksek özen göstermektedir. Kaliteli üretimin yapılması ile birlikte fiyatlarda uygulanan en avantajlı rakamlar, hem firmamızın karlılığı için hem de rekabet piyasasında firmamızın müşterilerine memnuniyet sağlanması için çok avantajlı bir şekilde uygulanmaktadır. Firmamızdan aldığı ürünler ile birlikte yapılarını inşa eden ve yüksek memnuniyet sağlayan tüm müşterilerimiz, firmamızın kalitesini daha üst noktaya ulaştıran ve bize en yüksek morali sağlayan ayrıntıdır. Firmamız; Gümüşhane Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi, Erbaa Belediyesi ve Ordu Büyükşehir Belediyesi gibi birçok kurumun tercih ettiği tuğla üreticisidir.

Tuğla Sektöründe Erbaa Tuğla İle İstenilen Tüm Ürünler

Firmamız, klasik bir şekilde tuğla üretimlerini gerçekleştirdiği gibi istenilen her farklı alanda kullanılabilecek nitelikli tuğla ürünlerini de üretmektedir. Örneğin, Erbaa Tuğla firması tarafından üretilmiş havuz kenar tuğlası veya basamak elemanı gibi ürünler ile kanal dönüş elemanı, kanal tuğlası, bordür tuğla, engelli taban tuğlası gibi onlarca farklı ürün çeşitliliği yer almaktadır. Firma olarak sadece inşaat alanında kullanılacak tuğla ürünlerini değil aynı zamanda bu ürünlerin montajının yapılması için de en kaliteli malzemelerin üretimini ve satışını sağlıyoruz. Bu ek malzemeler arasında firmamız; şamot harcı, tuğla yüzey temizleyici, flex derz dolgusu ve fleks tuğla yapıştırıcısı gibi ürünler sunmaktadır.

El Yapımı Tuğlalar İçin Erbaa Tuğla

Firmamız, yüksek teknolojiler kullanarak en modern fırınlarda tuğla üretimi gerçekleştirdiği gibi dekoratif amaçlı olarak da eski zamanlardan günümüze uzanan el yapımı tuğla üretimi sağlamaktadır. Binlerce yıldır inşaat sektöründe hizmet eden tuğla ürünleri Erbaa Tuğla firması tarafından dekorasyon ve ısıtma amaçlı üretimi yapılmaktadır. Firmamız tarafından satışa sunulan özel el yapımı tuğla ürünlerimiz arasında; beyaz, Aspendos, altuni, siyah, oranj, brown ve gri gibi onlarca çeşit renk seçeneği yer almaktadır. Bu tuğlalar, özellikle iç mekan dekorasyonlarına çok büyük bir renklilik katmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir